WATCHMAN Pasjonaci Zegarków to polska firma powstała wskutek wspólnej pasji dwóch przyjaciół oraz ich zamiłowania do zegarków. Istniejemy na rynku od 2013 roku, ale mimo krótkiego stażu doceniamy doświadczenie zdobywane każdego dnia pracy.

Wierzymy w to, że nie ma zegarków lepszych lub gorszych, są po prostu różne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, skupiamy się na trzech aspektach działalności - cenie, jakości, obsłudze.

Pierwszym z nich to cena. Proponujemy konkurencyjne ceny korzystniejsze niż w salonach znanych dystrybutorów. Jako niezależny importer sami mamy możliwość ich kształtowania.

Drugim aspektem jest jakość. Wszystkie sprzedawane przez nas zegarki są w 100% oryginalne i pochodzą wyłącznie z legalnego, udokumentowanego źródła. Ponadto dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty i usługi spełniały oczekiwania naszych Klientów pod względem jakościowym.

Trzeci z filarów to obsługa. Cały nasz personel jest szkolony po to, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów. Służymy pomocą i profesjonalną wiedzą techniczną. Dzięki zdjęciom, które wykonujemy we własnym, profesjonalnym studio, każdy już na etapie przeglądania naszej oferty, wie dokładnie, co kupuje i jaki produkt otrzyma. Dbając również o czas naszych Klientów, przywiązujemy szczególną uwagę do szybkiej realizacji zamówień.

Posiadamy salony stacjonarne w Krakowie oraz w Rzeszowie. Sklep internetowy jest uzupełnieniem naszej działalności, gdzie skupione są wszystkie produkty od zegarków po różne akcesoria. Obecnie posiadamy około 600 różnych modeli zegarków, a nasza oferta jest systematycznie rozwijana. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment spełniał oczekiwania wszystkich Klientów. Codzienna praktyka oraz cenne wskazówki pozwalają nam na ciągłe podnoszenie jakości wykonywanych usług.

Dziękujemy za zaufanie,

Zespół Watchman Pasjonaci Zegarków

 
 
 

Kontakt

Pracujemy poniedziałek - sobota
w godzinach 8.00 - 17.00
Infolinia: (+48) 575 804 499
Tomasz: (+48) 533 456 340
Miłosz: (+48) 533 456 330

e-mail: pasjonacizegarkow.sklep@gmail.com
e mail: watchman.rzeszow@gmail.com
W razie jakichkolwiek wątpliwości z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy!

Polecamy płatność przez system PayU pozwala to na wysyłkę nawet tego samego dnia!

  Lub bezpośrednio na konto firmy w PKO BP 98 1020 4955 0000 7702 0187 5228

Polecamy też zakupy na Raty z Allegro!